Panele operatorskie (HMI)

Panele operatorskie (HMI)

Inteligentny i niezawodny interfejs HMI z serii NB jest przeznaczony do obsługi kompaktowych i modułowych sterowników PLC marki Omron. Poza zapewnieniem dostępu do funkcji sterowania i monitorowania obsługuje pamięci USB i jest wyposażony w panel LCD TFT podświetlany diodami LED, umożliwiający wyświetlanie obrazu w orientacji pionowej i poziomej. Dostępne modele są wyposażone w wyświetlacz o przekątnej od 3,5 do 10 cali.
Skalowalny interfejs HMI z serii NA znakomicie dopasowuje się do zmiennych potrzeb rynku, zapewniając bardziej naturalne, aktywne współdziałanie operatora i maszyny, a tym samym umożliwiając szybsze, efektywniejsze monitorowanie i sterowanie.
Bazując na platformie Sysmac, zapewnia pełną obsługę automatyki całej maszyny: układów logicznych i sterowania ruchem oraz systemów wizyjnych, bezpieczeństwa i wizualizacji. Dostęp do wszystkich funkcji jest wyjątkowo intuicyjny. Oferowane modele są wyposażone w panoramiczne wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości o przekątnych 7 albo 9 cali (800 × 480 pikseli) oraz 12 albo 15 cali (1280 × 800 pikseli).

 

Zdalne We/Wy
NA NB NS NT2S, NT11
Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz

Zobacz te produkty w sklepie

 

Dystrybutor falowników OMRON | sprzedaż, wsparcie, serwis | tel. 602.878.747