Przekaźniki bezpieczeństwa

Przekaźniki bezpieczeństwa

Przekaźniki bezpieczeństwa spełniają najbardziej wygórowane potrzeby związane z przewodowymi systemami zabezpieczeń. Kompaktowy sterownik bezpieczeństwa jest prosty w konfiguracji i uruchamianiu oraz nie podlega ograniczeniom cechującym rozwiązania z funkcjami wbudowanymi konstrukcyjnie, dzięki czemu charakteryzuje się elastycznością typową dla rozwiązań opartych na oprogramowaniu.

Seria programowalnych, modułowych sterowników bezpieczeństwa z możliwością rozszerzenia zapewnia kompleksowe rozwiązanie logiczne na potrzeby autonomicznych konstrukcji. Rozproszone systemy bezpieczeństwa umożliwiają zarządzanie całą złożoną strukturą zabezpieczeń oraz zintegrowanymi typami architektury, ograniczając czas projektowania w firmie klienta.

Oferta firmy Omron obejmuje rozwiązania od dedykowanej sieci bezpieczeństwa, np. DeviceNet Safety, aż po zintegrowane i rozproszone systemy bezpieczeństwa, takie jak FSoE.

• Certyfikaty EN ISO 13849-1 (PLe) i IEC 61508 (SIL3) gwarantują przyszłościowy charakter systemu zabezpieczeń

• Wstępnie zdefiniowane i zatwierdzone bloki funkcyjne ułatwiają konfigurowanie

• Skalowalne rozwiązanie bezpieczeństwa na potrzeby kompaktowych, rozproszonych i w pełni zintegrowanych systemów bezpieczeństwa

 

Przekaźniki bezpieczeństwa 
G9SE G9SA G9SB G9SR G9SX G9SX-GS/A4EG G9SX-LM G9SX-SM G9SX-NS
Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz

Zobacz te produkty w sklepie

 

Dystrybutor falowników OMRON | sprzedaż, wsparcie, serwis | tel. 602.878.747