Nowe falowniki słoneczne KP100L

Zbudowane z komponentów najwyższej jakości według sprawdzonego projektu zapewniającego długą i niezawodną żywotność, nasze nowe falowniki fotowoltaiczne KP100L do aplikacji słonecznych mają wbudowane trzy niezależne układy śledzenia punktu mocy maksymalnej (MPPT). Dzięki nim falowniki dostarczają zawsze największą możliwą moc wyjściową w każdych warunkach, co wiąże się dla użytkownika z najszybszym możliwym zwrotem z inwestycji w energię słoneczną.

Uniwersalność zastosowania
Falowniki KP100L są odpowiednie dla stacjonarnych instalacji słonecznych od mocy 10 kW do wielu megawatów, a także dla instalacji podążających za ruchem słońca (tzw. trackerów), co świadczy o ich wszechstronności zastosowania. Są łatwe w obsłudze i kompatybilne z większością najważniejszych typów paneli słonecznych, w tym polikrystalicznych, monokrystalicznych i niektórych modułów cienkowarstwowych. Fakt ten eliminuje problem dopasowania falownika do aktualnie wykorzystywanego typu paneli.

Łatwe projektowanie
Układy MPPT wykorzystane w falownikach obejmują innowacyjne rozwiązania, zaprojektowane i stworzone wspólnie przez firmę Omron i naukowców z Politechniki Tokijskiej. Rozwiązania te pozwalają układom MPPT łączyć szeroki zakres napięć wejściowych i wysoką maksymalną moc wyjściową z wysoką sprawnością, dzięki czemu moc dostarczana przez panele słoneczne jest zawsze wykorzystywana w stopniu maksymalnym, niezależnie od poziomu intensywności padającego światła słonecznego. Dodatkowo oznacza to też, że różnie ułożone łańcuchy fotowoltaiczne mogą być podłączone do tego samego falownika bez wpływu na całkowitą sprawność urządzenia.
Falowniki KP100L do aplikacji słonecznych mogą być stosowane w wielu krajach - aby uzyskać więcej szczegółów prosimy o kontakt z nami.

Łatwe monitorowanie
Jako uzupełnienie do naszych nowych falowników fotowoltaicznych oferujemy bogaty wybór urządzeń i rozwiązań odpowiednich dla sterowania i monitorowania elektrowni słonecznych, wliczając w to zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie. Wykorzystanie produktów z jednego źródła znacząco ułatwia implementację inteligentnych systemów sterowania podążających za słońcem, a także zdalną kontrolę i monitorowanie pojedynczych lub wielu instalacji fotowoltaicznych.

Dystrybutor falowników OMRON | sprzedaż, wsparcie, serwis | tel. 602.878.747