MyOmron ułatwia zdobywanie wiedzy

Omron stworzył nową platformę on-line zaprojektowaną po to, by umożliwić swoim klientom bezpośredni dostęp do szerokiej wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej. MyOmron to bogaty w różnorodne funkcje portal internetowy ułatwiający użytkownikom zdobywanie informacji, uzyskanie pomocy i porady technicznej, który może być dostepny bezpośrednio z pulpitu komputera.

myKnowledge
Jedna z dwóch głównych sekcji portalu myOmron.com to część myKnowledge, zawierająca m.in. informacje o produktach i aplikacjach, noty techniczne produktów, najczęściej zadawane pytania, karty katalogowe czy przykłady podłączeń. Jej zawartość jest tworzona bezpośrednio przez inżynierów Omron i co najważniejsze zakładka ta oferuje możliwość szybkiego wyszukiwania, dzięki czemu jej użytkownicy otrzymują poszukiwane informacje w możliwie najkrótszym czasie. myKnowledge posiada również językowy translator Google pozwalający na czytanie tekstów niemal w każdym języku.

myQuestions
Druga główna część serwisu to zakładka myQuestions, do której użytkownicy mogą uzyskać dostęp po wcześniejszym dokonaniu rejestracji. myQuestions to m.in. możliwość zadawania pytań technicznych i otrzymywania na nie odpowiedzi od inżynierów Omron.

Obie części, czyli myKnowledge i myQuestions są w pełni ze sobą zintegrowane. Oznacza to, że po wysłaniu zapytania system sprawdza najpierw, czy są jakieś artykuły, które mogą udzielać odpowiedzi na zadane pytanie. Jeśli okazuje się, że nie, użytkownik może wysłać zapytanie mailowe do zespołu inżynierów firmy Omron, od których otrzyma odpowiedź. W wielu wypadkach udzielone odpowiedzi zostają umieszczone na stałe w bazie myKnowledge, aby jeszcze bardziej ją wzbogacić. Ponadto system automatycznie wysyła do zarejestrowanych użytkowników powiadomienia o dostępnych aktualizacjach.

Dystrybutor falowników OMRON | sprzedaż, wsparcie, serwis | tel. 602.878.747