Omron na Targach Automaticon 2015

Omron na Targach Automaticon 2015

Całościowa oferta przedstawiona w jednym miejscu
Stoisko Omron podczas tegorocznych Targów Automaticon będzie miało wyjątkowy charakter. Odwiedzający nasze stoisko będą mogli poznać kompleksowe rozwiązania, dla poszczególnych gałęzi przemysłu. Nasz adres to: B20/C19 na Hali 1 (podobnie jak w latach poprzednich). Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas podczas targów w dniach: 17-20 marca 2015.

Ściana Sysmac
Sysmac to najnowsza platforma automatyzacji maszyn, zapewniająca kompleksową integrację od sterownika po oprogramowanie. O tym, jak działa w praktyce na stoisku Omron będą opowiadać inżynierowie aplikacyjni, którzy na co dzień wdrażają to rozwiązanie na halach produkcyjnych. Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy ścianę demonstracyjną, która pomoże zobrazować działanie platformy Sysmac.
Od 1971 roku Sysmac jest wykorzystywany w sterownikach PLC i stanowi dowód podstawowych zasad Omron: niezawodności, trwałości i szybkiego sterowania. Dziś obejmujemy tymi zasadami całą maszynę.

NX-Safety - nowy, niezależny system
Na stoisku zaprezentowany zostanie również NX-Safety. To niezależny system bezpieczeństwa pozwalający połączyć do 63 modułów z możliwością swobodnego wyboru przez użytkownika pomiędzy wejściami i wyjściami bezpieczeństwa a standardowymi oraz pomiędzy sygnałami cyfrowymi a analogowymi w zależności od wymagań projektu. Sterownik bezpieczeństwa zapewnia dużą pojemność programu i zawiera wiele użytecznych funkcji, takich jak automatyczne przywracanie konfiguracji, znacząco upraszczających programowanie, uruchamianie i użytkowanie.

Robot Delta
Prezentacja platformy Sysmac zostanie rozszerzona o ekspozycję robota Delta w ruchu. Sterownik NJ zapewnia czas reakcji wynoszący 2 ms podczas sterowania 8 robotami Delta lub 1 ms podczas sterowania 4 robotami. Roboty Delta opcjonalnie wyposażone są również w system wykrywania i przeciwdziałania kolizji:to funkcja pozwala poprawić bezpieczeństwo w obrębie maszyny poprzez wykrywanie niebezpiecznych i nieoczekiwanych uderzeń chwytaka

Dystrybutor falowników OMRON | sprzedaż, wsparcie, serwis | tel. 602.878.747