Firma Omron najlepsza wg. firmy Continental

Firma Omron najlepsza wg. firmy Continental

Tytuł dostawcy najlepszych komponentów w branży automotive przyznawany jest corocznie przez specjalizującą się w zaawansowanej kontroli elektronicznej firmę Continental. Po raz trzeci z rzędu jego zdobywcą okazała się firma Omron.
Współpraca Omron-Continental trwa już ponad 15 lat – to okres, który pozwala wiarygodnie ocenić jakość produktów i globalnego wsparcia technicznego względem wymagań, rosnących wraz z postępem technologicznym. Co sprawiło, że spośród swoich 1000 kluczowych dostawców, Continental znów wybrał firmę Omron? Oto kilka czynników, które o tym zdecydowały:

Jakość Produktów
Omron dostarczył firmie Continental blisko 500 milionów przekaźników o najlepszym stosunku ceny do jakości.

Innowacja
Współpracując ściśle z firmą Continental, firma Omron opracowała nową generację wysokowydajnych przekaźników w rozmiarze micro, które pozwoliły Continental rozwijać najnowsze kontroli modułu bezpieczeństwa, pozwalając na zmniejszenie zawartości materiału, wagi i wydajności w najnowszych modelach samochodów.

Globalne wsparcie
Omron zapewnia firmie Continental "bezproblemową obsługę" w ponad 30 krajach, poprzez System Globalnego Zarządzania relacjami z klientem i jego Scentralizowany System Sprzedaży i Rozwoju Produktu.

Strategia Partnerstwa
Firmy Omron i Continental budują wielopoziomowe relacje dzięki działalności na poziomie Dyrektorów wysokiego szczebla. Pozwala to na regularne weryfikowanie codziennych działań w zakresie strategii, inwestycji i ich ewentualne modyfikowanie w trakcie trwania.

Nagroda została wręczona przez Dyrektorów Zarządu Continental, którzy szczerze dziękowali firmie Omron za ich ciągłe wsparcie i innowację, i konsekwentne reagowanie na trendy rynkowe i rodzące się wraz z nimi potrzeby. Długoletni sukces zobowiązuje, dlatego również w tym roku mamy zamiar zdobyć ten tytuł.

Dystrybutor falowników OMRON | sprzedaż, wsparcie, serwis | tel. 602.878.747