Jakość firmy Omron

Jakość się liczy. Uważamy jednak, że pasja w kwestii jakości liczy się jeszcze bardziej: właśnie ta pasja, to całkowite zaangażowanie w sprawy jakości leży u podstaw wszystkich naszych działań — nie tylko w obszarze opracowywania produktów oraz ich produkcji, lecz także w obszarze systemów i wsparcia technicznego, w kwestii dostaw i obsługi posprzedażnej, w szybkości odbierania telefonu, a także dokładności, z jaką wypełniamy zamówienie.

Nasz system zapewniania jakości jest o wiele surowszy od norm międzynarodowych. Byliśmy jedną z pierwszych firm w Europie z certyfikatem ISO obowiązującym dla wielu zakładów — wszędzie zapewniamy tak samo wysoką jakość. Pracując z naszymi klientami, dzielimy się naszą pasją do jakości, przekazując swobodnie całą wiedzę, w tym także wiedzę specjalistyczną, jaką zdobyliśmy przy własnych liniach produkcyjnych.

Pomagamy naszym klientom tworzyć proces produkcyjny wytwórczy o zerowym stopniu wadliwości, dzięki czemu wycofywanie produktów z rynku i końcowe czynności inspekcyjne odejdą w przeszłość. Brzmi interesująco? Zapraszamy do naszych obiektów: warto się przekonać, w jaki sposób zamiłowanie do jakości może przysłużyć się poprawie produktów, zadowoleniu klientów i zmniejszeniu kosztów.

Dystrybutor falowników OMRON | sprzedaż, wsparcie, serwis | tel. 602.878.747